503 02 02 03

Billboardy wolnostojące

Billboard wolnostojący jest wszechstronnym narzędziem reklamowym, stając się nierzadko centralnym punktem kampanii reklamowej firmy. Swoją efektywność ten typ reklamy zawdzięcza między innymi niezależnym konstrukcjom reklamowym wolnostojącym, które nie wymagają zamocowania na budynkach. Niesamowita swoboda w wyborze lokalizacji pozwala docierać ze swoim przekazem do różnych grup klientów.

Konstrukcję reklamy wolnostojącej można umieścić w strategicznych punktach miasta, przy głównych drogach, na placach handlowych czy przed własną siedzibą. Tego rodzaju samodzielność umożliwia także dostosowanie reklamy do zmieniających się potrzeb marketingowych.

Billboardy wolnostojące - siła samodzielnej reklamy outdoorowej

W erze natłoku informacji billboard wolnostojący zyskuje na znaczeniu. Może się on wyróżniać zarówno wielkością, jak i oryginalnością projektów graficznych. Dzięki odpowiedniej konstrukcji reklamowej wolnostojącej możesz przekazać swoją wiadomość w sposób niezwykle atrakcyjny wizualnie, zwiększając jej efektywność. To doskonały sposób na zapadnięcie w pamięć i wywarcie wrażenia na potencjalnych klientach.

Konstrukcje reklamowe wolnostojące są również rozwiązaniem oszczędnym w dłuższej perspektywie czasowej. Reklama jest widoczna przez okrągłą dobę, co oznacza, że informacja, na której Ci zależy, dociera do klientów przez cały czas. 

Konstrukcje reklamowe wolnostojące - elastyczność lokalizacji

Konstrukcję reklamową wolnostojącą umieszcza się w atrakcyjnych punktach, takich jak skrzyżowania często uczęszczanych ulic czy zjazdy z autostrad. Dzięki temu masz pewność, że Twoja reklama dotrze do dużej liczby osób każdego dnia. To niesamowita okazja, by wypromować swoją markę i zdobyć nowych klientów.

Skorzystaj z możliwości, jakich dostarcza billboard wolnostojący! Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze konstrukcji reklamy wolnostojącej, która spełni Twoje potrzeby kompleksowo. Zapewnij swojej kampanii reklamowej swobodę i elastyczność, jakiej potrzebujesz, by przekaz promocyjny przyciągnął uwagę i pomógł pozyskać nowych klientów. W Reklamix zadbamy o Twój sukces! 

Billboard - 2,4m x 5m

Wymiar: 2,4m x 5m - plansza
od 3 metrów wysokość + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie

Nośnik o wymiarach 2,4 x 5 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często montowany przy firmach jako logotyp oraz jako drogowskazy do ciężko dostępnego dojazdu do firm. Budowany również przy drogach jednopasmowych.
Cena: 7500 zł/netto + transport i montaż 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - nośnik reklamowy - 3m x 6m

Wymiar: 3m x 6m - plansza
od 4 metrów wysokości + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie

Nośnik o wymiarach 3 x 6 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często montowany przy jednopasmowych drogach.
Cena: 19.000zł/netto + transport i montaż 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - 4m x 8m

Wymiar: 4m x 8m - plansza
od 5 metrów wysokości + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie
Możliwość dołączenia oświetlenia z paneli fotowoltaicznych. 

Nośnik o wymiarach 4 x 8 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często budowany przy drogach dwupasmowych na wysokiej rurze, dzięki przenośnym obciążeniem istnieje możliwość zmienienia lokalizacji szyldu.
Cena 30.000zł/netto + transport i montaż

Skontaktuj się z nami