503 02 02 03

Billboardy wielkoformatowe

Billboardy wielkoformatowe są nieodłącznym elementem krajobrazu miejskiego i autostrad, codziennie przyciągając uwagę tysięcy osób. Z tego względu jest to potężne narzędzie reklamowe, które znacząco przyczyniło się do sukcesu wielu znanych firm. Jako doświadczony wytwórca konstrukcji pod reklamy wielkoformatowe doskonale rozumiemy Twoje potrzeby w tym zakresie!

Konstrukcje wielkoformatowe - solidna baza dla Twojej reklamy

Reklama wielkoformatowa to ogromne tablice reklamowe, które umieszcza się na specjalnych konstrukcjach. Mogą być one trwale osadzone w ziemi lub posiadać mobilną podstawę, co daje szeroki zakres możliwości ich wykorzystania. Stabilność i wytrzymałość naszych konstrukcji reklamowych wielkoformatowych gwarantuje, że Twoja reklama będzie prezentować się profesjonalnie przez długi czas, bez względu na warunki atmosferyczne.

Jedną z najważniejszych zalet wielkoformatowej reklamy jest jej doskonała widoczność. Konstrukcje wielkoformatowe umożliwiają umieszczenie tablicy na takiej wysokości, by była czytelna z dużej odległości. To oznacza, że Twoja reklama będzie widoczna nawet z daleka, przykuwając uwagę potencjalnych klientów. Niezależnie od tego, czy billboardy wielkoformatowe znajdą się na głównych ulicach miasta, przy autostradach czy w innych strategicznych dla Twojej działalności miejscach, zapewniają znakomitą ekspozycję treści i przekazu reklamy. 

Billboardy wielkoformatowe - buduj i utrwalaj świadomość Twojej marki!

Dla nowoczesnego biznesu budowanie świadomości marki jest kluczowe. Chwytliwy projekt billboardu i właściwie rozlokowana wielkoformatowa reklama zwiększa rozpoznawalność produktu, co może mieć ogromne znaczenie w momencie podejmowania decyzji zakupowych przez konsumentów. Z pewnością warto zainwestować w profesjonalne projekty reklamowe, które wyróżnią firmę na tle konkurencji i zapadną w pamięć potencjalnym klientom.

W zakresie konstrukcji pod reklamy wielkoformatowe jesteśmy gotowi dostarczyć zarówno popularne rozwiązania, jak i przygotować nośniki reklamowe o niestandardowych wymiarach. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty! W każdej chwili służymy fachowym doradztwem. Przekonaj się, jak billboardy wielkoformatowe mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu! 

Billboard - 17m x 6m

Wymiar: 30 x 9 m - plansza
Wysokość - indywidualna
Czas realizacji: od miesiąca czasu 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - 30m x 9m 

Wymiar: 30 x 9 m - plansza
Wysokość - indywidualna
Czas realizacji: od miesiąca czasu 

Skontaktuj się z nami