503 02 02 03

Billboardy Warszawa - nośniki reklamowe

Jeżeli chcesz zwrócić uwagę klientów na oferowane przez Twoją firmę towary lub usługi, billboardy są doskonałą formą reklamy zewnętrznej. Pomagają budować świadomość marki, są obecne w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz umożliwiają dotarcie do różnych grup odbiorców przy pomocy jednej taktyki reklamowej. Właśnie z powodu licznych zalet billboardy reklamowe są tak chętnie stosowane, zarówno przez lokalne firmy, jak i globalne koncerny. Specjalnością Reklamix jest projektowanie, realizacja oraz montaż billboardów. Oferujemy konstrukcje o zróżnicowanych wymiarach, stałe oraz przenośne. Wyróżnia nas jakość wykonania oraz bezpieczeństwo konstrukcji. Sprawdź naszą ofertę i daj się zauważyć!

Skuteczna reklama zewnętrzna – billboardy Warszawa

Billboardy to tablice o dużych rozmiarach lub plakaty reklamowe używane w funkcji reklamy outdoorowej. Tablice reklamowe umieszczane są na słupach lub specjalnych konstrukcjach, mogą być umieszczone na trwałe w ziemi lub posiadać mobilną podstawę.
Jako producent billboardów wiemy, że reklamy bilbordy są skuteczne w oddziaływaniu i pomagają zwiększać przewagę nad konkurencją. Ich głównymi zaletami są:
doskonała widoczność - konstrukcja billboardu zakłada umieszczenie tablicy na takiej wysokości, by plansza była czytelna z dużej odległości,
lokalizacja w atrakcyjnych punktach - tablice bilboardowe umieszcza się wzdłuż autostrad, na skrzyżowaniach, zjazdach, a to oznacza dotarcie do nawet kilkudziesięciu tysięcy osób dziennie (w przypadku autostrad),
budowanie świadomości marki - chwytliwy projekt tablicy pomoże powiązać obraz z Twoją firmą i jej produktami, by odpowiednio zadziałać w momencie decyzji zakupowych,
niski koszt dotarcia do klientów - koszt produkcji i ekspozycji billboardów jest nieporównywalnie niższy od kwot, jakie należy zapłacić za reklamę telewizyjną czy prasową; jednocześnie billboardy są widoczne 24 godziny na dobę przez cały okres najmu terenu pod reklamę - to znaczna przewaga nad kilkunastosekundowymi spotami w radio czy telewizji. 

Producent billboardów reklamowych Warszawa, Garwolin - nasza oferta

Mamy bogate doświadczenie jako producent konstrukcji reklamowych zewnętrznych. Dzięki temu nasza oferta zawiera najpopularniejsze rozwiązania, ale również możliwość przygotowania nośników reklamowych o niestandardowych wymiarach. Oto, jakie tablice możemy wykonać:

Billboard - 2,4m x 5m

Wymiar: 2,4m x 5m - plansza
od 3 metrów wysokość + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie

Nośnik o wymiarach 2,4 x 5 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często montowany przy firmach jako logotyp oraz jako drogowskazy do ciężko dostępnego dojazdu do firm. Budowany również przy drogach jednopasmowych.

Cena: 7500 zł/netto + transport i montaż 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - nośnik reklamowy - 3m x 6m

Wymiar: 3m x 6m - plansza
od 4 metrów wysokości + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie

Nośnik o wymiarach 3 x 6 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często montowany przy jednopasmowych drogach.
Cena: 12.300zł/netto + transport i montaż 

Billboard - 4m x 8m

Wymiar: 4m x 8m - plansza
od 5 metrów wysokości + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie
Możliwość dołączenia oświetlenia z paneli fotowoltaicznych. 

Nośnik o wymiarach 4 x 8 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często budowany przy drogach dwupasmowych na wysokiej rurze, dzięki przenośnym obciążeniem istnieje możliwość zmienienia lokalizacji szyldu.
Cena 25.000zł/netto + transport i montaż

Nośniki nieszablonowe

Billboard - 2,2m x 10m

Wymiar: 2,2 x 10 m plansza (MAX 4)
Wysokość - indywidulana (w przypadku zdjęcia 8m)
Czas realizacji: od miesiąca czasu
Litery przestrzenne na planszy 

Billboard - nośnik reklamowy 28m x 8m 

Wymiar: 24 x 8 m - plansza
Wysokość – indywidualna 
Czas realizacji: od miesiąca czasu 

Billboard - 30m x 9m 

Wymiar: 30 x 9 m - plansza
Wysokość - indywidualna
Czas realizacji: od miesiąca czasu 

Billboard - 17m x 6m

Wymiar: 30 x 9 m - plansza
Wysokość - indywidualna
Czas realizacji: od miesiąca czasu 

Producent billboardów wielkoformatowych – cennik

Jako producent billboardów reklamowych możemy zaoferować atrakcyjne ceny naszych usług. Koszt billboardu jest uzależniony od jego wielkości, jakości wydruku, rodzaju podświetlenia, sposobu montażu, a także ewentualnych usług dodatkowych, takich jak projekt. Dokładny cennik jest dostępny na zapytanie, w oparciu o specyfikację konkretnego zamówienia. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie służymy również pomocą przy doborze najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy.

Produkcja billboardów Warszawa, Garwolin - zleć nam – Reklamix

Nasza bezkonkurencyjna oferta na billboardy wyróżnia się, bo:
• jesteśmy agencją z 20-letnim doświadczeniem i doskonałą znajomością potrzeb Klientów,
• możemy poszczycić się dobrymi opiniami Zleceniodawców z różnych branż,
• stawiamy na jakość i trwałość reklam - zyskujesz produkt na lata, objęty gwarancją,
• naszym priorytetem jest bezpieczeństwo - solidne konstrukcje czynią billboard najbezpieczniejszym nośnikiem reklamowym,
• mamy konkurencyjne ceny - jako producent konstrukcji reklamowych działamy bez pośredników,
• działamy kompleksowo - zlecisz nam projekt, druk i montaż.
Obszarem naszego działania jest cała Polska, dlatego niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz zlecić nam produkcję billboardów, które przyciągną nowych klientów do Twojej firmy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o niezobowiązującą wycenę już dziś. 

Obszar naszych działań: Warszawa, Otwock, Garwolin, Grójec, Mińsk Mazowiecki, pobliskie miejscowości oraz cała Polska.