503 02 02 03

Billboardy Warszawa - nośniki reklamowe

Jeżeli chcesz zwrócić uwagę klientów na oferowane przez Twoją firmę towary lub usługi, billboard reklamowy jest doskonałą formą reklamy zewnętrznej. Billboardy reklamowe, których produkcją się zajmujemy, pomagają budować świadomość marki, są obecne w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz umożliwiają dotarcie do różnych grup odbiorców przy pomocy jednej taktyki reklamowej. Właśnie z powodu licznych zalet, reklamy billboardowe są tak chętnie stosowane, zarówno przez lokalne firmy, jak i globalne koncerny. Specjalnością Reklamix jest projektowanie, realizacja oraz montaż billboardów. Oferujemy konstrukcje o zróżnicowanych wymiarach, stałe oraz przenośne. Wyróżnia nas jakość wykonania oraz bezpieczeństwo konstrukcji pod billboard. Sprawdź naszą ofertę na projekt, produkcję i montaż Twojej reklamy i daj się zauważyć!

Skuteczna reklama zewnętrzna – projektowanie i wykonywanie billboardów Warszawa

Billboardy to tablice o dużych rozmiarach lub plakaty reklamowe używane w funkcji reklamy outdoorowej. Tablice reklamowe umieszczane są na słupach lub specjalnych konstrukcjach, mogą być umieszczone na trwałe w ziemi lub posiadać mobilną podstawę.
Jako firma produkująca billboardy wiemy, że reklamy bilbordy są skuteczne w oddziaływaniu i pomagają zwiększać przewagę nad konkurencją. Ich głównymi zaletami są:
doskonała widoczność - konstrukcja billboardu reklamowego zakłada umieszczenie tablicy na takiej wysokości, by plansza była czytelna z dużej odległości
lokalizacja w atrakcyjnych punktach - tablice bilboardowe umieszcza się wzdłuż autostrad, na skrzyżowaniach, zjazdach, a to oznacza dotarcie do nawet kilkudziesięciu tysięcy osób dziennie (w przypadku autostrad),
budowanie świadomości marki - chwytliwy projekt billboardu jako nowoczesnej tablicy reklamowej pomoże powiązać obraz z Twoją firmą i jej produktami, by odpowiednio zadziałać w momencie decyzji zakupowych,
niski koszt dotarcia do klientów - koszt produkcji i ekspozycji billboardów jest nieporównywalnie niższy od kwot, jakie należy zapłacić za reklamę telewizyjną czy prasową; jednocześnie billboardy są widoczne 24 godziny na dobę przez cały okres najmu terenu pod reklamę - to znaczna przewaga nad kilkunastosekundowymi spotami w radio czy telewizji. 

Budowa billboardów reklamowych Warszawa, Garwolin - nasza oferta

Mamy bogate doświadczenie jako firma zajmująca się wytwarzaniem konstrukcji reklamowych zewnętrznych. Dzięki temu nasza oferta zawiera najpopularniejsze rozwiązania, ale również możliwość przygotowania nośników reklamowych o niestandardowych wymiarach.

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie billboardu reklamowego - od jego projektu i produkcji, po montaż. Konstrukcja billboardu jest solidna, wytrzymała i dostosowana nawet do trudnych warunków atmosferycznych. Już na etapie projektowania billboardów przywiązujemy ogromną wagę do tego, by niezależnie od lokalizacji i jej wymagań reklama zewnętrzna w postaci billboardów zawsze spełniała najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa.

Zaufaj profesjonalistom od budowy billboardów! Nasze ogromne zaangażowanie w projektowanie, wytworzenie oraz montaż billboardów gwarantują, że Twoja reklama będzie prezentować się spektakularnie, przyciągając uwagę potencjalnych klientów. Skorzystaj z naszej oferty i zainwestuj w billboard reklamowy o optymalnej konstrukcji, który przyniesie Ci wymierne korzyści. Oto, jakie tablice możemy wykonać: 

Billboard - 2,4m x 5m

Wymiar: 2,4m x 5m - plansza
od 3 metrów wysokość + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie

Nośnik o wymiarach 2,4 x 5 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często montowany przy firmach jako logotyp oraz jako drogowskazy do ciężko dostępnego dojazdu do firm. Budowany również przy drogach jednopasmowych.
Cena: 11.000 zł/netto + transport i montaż 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - nośnik reklamowy - 3m x 6m

Wymiar: 3m x 6m - plansza
od 4 metrów wysokości + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie

Nośnik o wymiarach 3 x 6 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często montowany przy jednopasmowych drogach.
Cena: 19.000zł/netto + transport i montaż 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - 4m x 8m

Wymiar: 4m x 8m - plansza
od 5 metrów wysokości + rozmiar planszy
Czas realizacji: +/- 2 tygodnie
Możliwość dołączenia oświetlenia z paneli fotowoltaicznych. 

Nośnik o wymiarach 4 x 8 m, plansza metalowa z arkuszy blachy, często budowany przy drogach dwupasmowych na wysokiej rurze, dzięki przenośnym obciążeniem istnieje możliwość zmienienia lokalizacji szyldu.
Cena 30.000zł/netto + transport i montaż

Skontaktuj się z nami 

Nośniki nieszablonowe

Billboard - 2,2m x 10m

Wymiar: 2,2 x 10 m plansza (MAX 4)
Wysokość - indywidulana (w przypadku zdjęcia 8m)
Czas realizacji: od miesiąca czasu
Litery przestrzenne na planszy 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - nośnik reklamowy 
28m x 8m

Wymiar: 24 x 8 m - plansza
Wysokość – indywidualna 
Czas realizacji: od miesiąca czasu 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - 30m x 9m 

Wymiar: 30 x 9 m - plansza
Wysokość - indywidualna
Czas realizacji: od miesiąca czasu 

Skontaktuj się z nami 

Billboard - 17m x 6m

Wymiar: 30 x 9 m - plansza
Wysokość - indywidualna
Czas realizacji: od miesiąca czasu